YÖK Üyelerinden Üniversitemize Ziyaret

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Mandal, YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Rahmi Er ve YÖK Vakıf Yükseköğretim Kurumları Koordinasyon Birimi’nden Seher Atıcı, 9 Ocak 2017 tarihinde, üniversitemizin kampüs ve altyapı olanaklarını yerinde görmek amacıyla üniversitemizi ziyaret etti.

Mütevelli Heyet Başkanımız Ruhi Engin Özmen’in de katıldığı ziyarette, Prof. Dr. Mehmet Durman Beykoz Üniversitesi’nin mevcut durumunu, ileriye yönelik stratejilerini ve planlanan projeleri anlatan bir sunum gerçekleştirdi. Sunumun ardından üniversitemize ait yerleşkeler ziyaret edildi, YÖK Heyetine yerinde bilgi verildi.

Ziyarette ayrıca, YÖK Heyetine Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Baki Aksu, Genel Sekreter M. Murat Şentürk, Genel Sekreter Yardımcısı Göktuğ Özmen de eşlik etti. 

 

Bu içerik 12/01/2017 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.