14. Üniversitelerarası Lojistik Vaka Yarışması 2017 Başvuruları Başlıyor

Mars Lojistik ve LODER’in ortaklaşa düzenlediği 14. Üniversitelerarası Lojistik Vaka Yarışması tüm üniversite öğrencilerini, takım halinde yarışarak, yaratıcı lojistik çözümleri ile yarışmaya davet ediyor.

Yarışmaya son başvuru tarihi 31 Ocak 2017. Yarışmanın amacı, araştırmacı, meraklı ve yaratıcı gençlere fikirlerini aktaracağı bir ortam oluşturmak, sektörün sorunlarını üniversite öğrencilerine aktarmak, üniversite öğrencilerinin vaka çözümleme becerilerini geliştirmek.

Katılım Koşulları

Yarışma aşağıda belirtilen üç kategoride düzenlenmektedir:

  • Kategori 1: Program Adında Lojistik Kelimesi Olan Lisans ve 4 Yıllık Yüksek Okul Öğrencileri
  • Kategori 2: Program Adında Lojistik Kelimesi Olmayan Lisans ve 4 Yıllık Yüksek Okul Öğrencileri
  • Kategori 3: Program Adında Lojistik Kelimesi Olan 2 Yıllık Meslek Yüksek Okul Öğrencileri

Yarışmaya takım olarak katılım söz konusudur. Takımlar 3 kişiden oluşur. Her takımda en fazla bir lisansüstü (doktora veya yüksek lisans) öğrencisi bulunabilir. Bir öğrenci sadece bir takımda yer alabilir. Takım üyelerinin çoğunluğunun başvurdukları kategorideki tanıma uyması gerekmektedir. Başvuru tarihinde mezun durumda olanlar yarışmaya katılamaz. Başvuru tarihinden sonra takım üyelerinde değişiklikler onay alınarak yapılabilir. Takım üyelerinin üniversite ve bölümleri veya programlarının çoğunluğunun olduğu üniversite bölümü/programı, takım üniversitesi bölümü/programı olarak adlandırılır. Bu sağlanmazsa ilk sıradaki takım üyesinin üniversite ve bölümü veya programı dikkate alınır.

Her kategoriden final aşamasına en yüksek puanlı en fazla iki takım çağırılır. En yüksek puanlı takımın aynı üniversite bölüm veya programından olması halinde takip eden en yüksek puanlı farklı üniversite bölüm veya programından olan takım finale çağırılır.

Katılım ücretsizdir.

Tüm başvurular en geç 31.Ocak.2017 tarihi mesai bitimine kadar www.marslogistics.com ve www.loder.org.tr adresinden yapılacaktır. Ayrıntılı bilgi için http://www.marslogistics.com/14universiteler-arasi-lojistik-vaka-yarismasi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu içerik 19/01/2017 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.