Çelebi Holding’ten Beykoz Üniversitesi’ne Ziyaret

Çelebi Hava Servisi A.Ş. İnsan Kaynakları Direktörü Gökçen Dervişoğlu ve Eğitim Müdürü Nagehan Ekener üniversitemizi ziyaret  ettiler. Beykoz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Durman’ın makamında yapılan toplantıya Sivil Havacılık Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Güray Tezer, Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Neslihan Balcı Varol ve Öğr. Gör. Burcu Çotuksöken  de katıldı.

Toplantıda Beykoz Üniversitesi olarak uygulamaya başlayacağımız 3+1 ve 7+1 eğitim modellerimiz doğrultusunda havacılık öğrencilerimizin sektöre hazırlanmasında ortaklaşa gerçekleştirebileceğimiz çalışmalar ile ilgili görüşüldü. Bu çalışmalar çerçevesinde öğrencilerimize staj imkanları ve daha öncesinde havacılık sektöründe gerekli olan sertifikalar ile ilgili gerçekleştirebileceğimiz işbirlikleri değerlendirildi.

Gelecek dönemlerimizde üniversitemiz adına verimli sonuçlarının olacağı toplantı için konuklarımıza teşekkür ederiz.

Bu içerik 22/06/2017 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.