Sivil Havacılık Yüksekokulu'ndan THY Akademik'e Ziyaret

Beykoz Üniversitesi Sivil Havacılık Yüksekokulu Müdürü Sn. Yrd. Doç. Dr. Güray TEZER ve  Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı, Öğretim Görevlisi Sn. Neslihan BALCI VAROL, eğitim anlayışı ve yeni uygulamalar hakkında bilgi edinmek, aynı zamanda işbirliği çalışmaları başlatmak üzere 02 Ağustos 2017 tarihinde Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi’ni Yeşilköy’deki yerleşkesinde ziyaret etti.

Gerçekleştirilen görüşmede, Havacılık Akademisi Başkanı Sn. Doç. Dr. Kemal YÜKSEK, Pazarlama ve Satış Md. Sn. Mustafa DEMİRAK, Pazarlama ve Satış Şefi Sn. Recep ÇAĞDAŞ, ziyaretçilerine Akademi’nin eğitim alanında yaptığı yeni projeler, uygulamalar, eğitim metodolojisi ile değişen eğitim anlayışı ve geliştirilen eğitim sistemleri hakkında bilgiler verdi.

Geleceği şekillendirecek nesilleri eğitmekle yükümlü olan üniversitelerle yapılacak çalışmaların gerek global gerekse ulusal bazda sektöre kazandıracağı önemli katkıların bilincinde olan Havacılık Akademisi, yürütülecek çalışmalar kapsamında gereksinim duyulacak desteği sağlamaya devam ediyor.

Bu içerik 07/08/2017 tarihinde yayınlanmıştır.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.