Eğitim Videoları

Sevgili Öğrencilerimiz,

2023-2024 Güz Yarıyılı Eğitim-Öğretim Dönemi 2 Ekim 2023 tarihi itibari ile başladı. Güz yarıyılında tüm programlarımızda eğitim-öğretim; yüz yüze, hibrit (bazı derslerin tamamının online) ve karma (yüz yüze ve online) eğitim modelleri kullanılarak yürütülecektir. Online dersler “Zoom” üzerinden yapılacaktır. Ayrıca bu dersler üniversitemizin uzaktan eğitim platformu “OnlineBeykoz” aracılığıyla ders içeriği zenginleştirilmiş asenkron materyaller (ders notları, seslendirilmiş sunum, powerpoint, video, makale, podcast, pdf kaynaklar vb.) ile de desteklenecektir. Derslerin yüz yüze veya online olduğu bilgisi ders programında belirtilmiştir.

Zoom üzerinden yapılacak online derslerinize OnlineBeykoz Sistemi http://online.beykoz.edu.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.   

Öğrencilerimizin OnlineBeykoz sistemine girmeleri için gerekli bilgiler aşağıdaki gibidir:


Zoom’da Öğrenci Maili ile Oturum Açma

Öğrenci e-posta adresiniz ile Zoom'a giriş yaparken uygulamanız gereken adımları buradan inceleyebilirsiniz.


OnlineBeykoz’a giriş ve canlı dersler için gerekli olan Zoom uygulamasının kurulumu ile ilgili bilgilendirici videoları aşağıda bulabilirsiniz.

Derslere ulaşım ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için uzem@beykoz.edu.tr e-posta adresi üzerinden Uzaktan Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Hepinize başarılı bir eğitim-öğretim yılı diliyoruz.


Dear students,

2023-2024 Fall Semester started on 02.10.2022.  In all our programs, education and training have been planned to be carried out using face-to-face, hybrid (some courses will be fully online) and blended (face-to-face and online) education models. Online courses will be conducted via "Zoom". In addition, these courses will be supported with asynchronous materials that provide enriched course content (lecture notes, audio presentations, powerpoints, videos, articles, podcasts, pdf resources, etc.) through our university's distance education platform "OnlineBeykoz".  The information that the courses are face-to-face or online is stated in the Course Schedule.

You can access your zoom classes on OnlineBeykoz System http://online.beykoz.edu.tr

The log in information for our students to log in to the system is as follows:

For all your questions and problems regarding access to courses, you can contact the Distance Education Research and Application Center via uzem@beykoz.edu.tr e-mail address.

Below you can find informative videos about the introduction of OnlineBeykoz and the installation of the Zoom application required for live courses.

We wish you all a successful academic year.

Bu içerik 02/04/2024 tarihinde güncellenmiştir.

HABERDAR OLUN

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.

Tercih Danışmanlığı