Aday Öğrenci İlişkileri Müdürlüğü

Beykoz Üniversitesi Aday Öğrenci İlişkileri Müdürlüğü, kurumun bağlantı kurduğu ya da kurmasında yarar bulunan kurum ve kuruluşlarla özellikle de eğitim kurumları ile iletişim sağlamakla görevlidir.

Beykoz Üniversitesi Aday Öğrenci İlişkileri Müdürlüğü; kurumun dış dünyaya açılan penceresi olarak, kurumun doğru tanıtılmasına, hedef kitle üzerinde olumlu imajının oluşturulmasına, tercih edilirliğinin artırılmasına ilişkin çalışmalar yürütmeyi hedeflemektedir. 

Bu amaç doğrultusunda;çeşitli grup, kurum, eğitim kurumu ve sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliklerini Beykoz Üniversitesi'nin misyon, vizyon ve temel değerlerine uygun hedef kitlesine ulaşmasını sağlayacak çalışmalar gerçekleştirir.

İlgili kurumlarla yürütülen çalışmaları başlıca sıralayacak olursak; kurumumuzun akademik ve idari kadrosunun uzmanlık alanları ile doğru orantılı olarak, kurum personeli ile şehir içi ve şehirlerarası karşılıklı kurum ziyaretleri kapsamında, içerik olarak, kişisel gelişim, motivasyon, meslek bilgilendirme ve tercih danışmanlığı şeklinde seminer, panel, konferans, söyleşi vb. olup bunun dışında özellikle eğitim içerikli şehir içi ve şehir dışı fuar organizasyonlarına katılımlardan oluşmaktadır.

Beykoz Üniversitesine olumlu katkı sunacak kişi ve kuruluşlarla karşılıklı anlayış ve güven çerçevesinde ilişkilerin yürütülmesi, gerekli çalışmalarda ilişkili olan kurumlardan destek alınması ve kurumlara destek verilmesi için verimli ilişkilerin kurulmasını, kurulan iş birliklerinin devam ettirilmesini amaçlamaktadır.

Aday Öğrenci İlişkileri Müdürlüğü
Müdür V. Burak SALMAN
Telefon 444 25 69
E-Posta tanitim@beykoz.edu.tr

Bu içerik 05/02/2019 tarihinde güncellenmiştir.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.