Bilimsel Toplantı Katılım/Düzenleme Desteği

KONFERANS KATILIM VE KONFERANS DÜZENLEME DESTEĞİ

Beykoz Üniversitesi öğretim elemanları bilimsel konferanslara katılım ve bilimsel konferans düzenlenmesi için desteklenir.

Konferans Katılım Desteği

Beykoz Üniversitesi öğretim elemanlarının bilimsel bildiri sunmak üzere bilimsel konferanslara katılımı için esas kaynak öğretim elemanları tarafından yürütülmekte olan dış destekli araştırma projelerinin fonları ve münhasıran bilimsel toplantı katılımı programlarından sağlanacak desteklerdir. Bilimsel Konferans Katılım Desteği Üniversite tarafından sağlanan sınırlı miktardaki bir destektir.

Bilimsel Konferans Katılım Desteği miktarı Araştırma Destek Komitesi’nin önerisi, Üniversite Yönetim Kurulu’nun kararı ve Mütevelli Heyeti’nin onayı ile belirlenir.

Bilimsel Konferans Katılım Desteği başvurusu ilgili başvuru formu kullanılarak formu kullanılarak Fakülte Dekanlıklarına ve Enstitü, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulu Müdürlüklerine yapılır. Başvuruya söz konusu konferans ilgili belgelerin, bildiri kabul yazısının ve sunulacak bildirinin kopyası eklenir. Başvuru Araştırma Destek Komitesi Başkanlığı’na iletilir. Bilimsel Konferans Katılım Desteği Araştırma Destek Komitesi’nin önerisi ve Rektörlük onayı ile verilir.

Konferans Düzenleme Desteği

Konferans Düzenleme Desteğidüzenleyici olarak Beykoz Üniversitesi’nin yer aldığı ulusal veya uluslararası bilimsel konferansların bütçesine katkı olarak verilir.

Bilimsel Konferans Düzenleme Desteği başvurusu ilgili başvuru formu kullanılarak formu kullanılarak Fakülte Dekanlıklarına ve Enstitü, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulu Müdürlüklerine yapılır. Başvuruya söz konusu konferans ilgili belgeler eklenir. Başvuru Araştırma Destek Komitesi Başkanlığı’na iletilir. Bilimsel Konferans Düzenleme Ödülü Araştırma Destek Komitesi’nin önerisi ve Rektörlük onayı ile verilir.

Bilimsel konferans düzenlemeyen Beykoz Üniversitesi tam zamanlı öğretim elemanlarına ayrıca Bilimsel Konferans Düzenleme Ödülü verilir. Bilimsel Konferans Düzenleme Ödülü maddi bir ödül değil söz konusu konferansın düzenlenmesinde görev alanlara Rektörlük tarafından Üniversite adına bir kutlama ve teşekkür belgesi verilmesidir.

Bu içerik 27/02/2020 tarihinde güncellenmiştir.

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNİ TAKİP EDİN


Haberdar Olun

Beykoz Üniversitesini yakından takip etmek çok kolay, yapman gereken tek şey mail adresini bizimle paylaşmak. Haftalık bülten ile yaklaşan etkinlikler, haberler ve daha birçok konudan anında haberdar olabilirsin.